Льовочкін: У Кучми є підстави вважати, що до справи Гонгадзе причетні іноземні спецслужби

Льовочкін: У Кучми є підстави вважати, що до справи Гонгадзе причетні іноземні спецслужбиЕкс-президент України Леонід Кучма напевно мав підстави для того, щоб вважати, що справа Гонгадзе і плівки Мельниченка були провокацією іноземних спецслужб.

Таку думку висловив голова Адміністрації Президента України Віктора Януковича Сергій Льовочкін на зустрічі з журналістами в АП, коментуючи останні відповідні заяви Кучми.

“Леонід Кучма – політик з величезним досвідом, і без аргументів він ніколи б не давав серйозних коментарів на цю тему”. “Напевно, він мав для цього підстави”, – сказав він.

Висловлювати власну позицію з цього приводу Льовочкін відмовився, пояснивши, що це не входить у його компетенцію.

У той же час глава АП висловив переконання, що “компетентні органи, журналісти і представники громадянського суспільства” будуть активними, тому істину в цій справі вдасться з`ясувати.

Як повідомлялося, 15 вересня Кучма назвав справу про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе міжнародною провокацією. “Це міжнародна провокація, щоб скомпрометувати Україну. П`ять років ні мені життя не давали, ні Україні”, – сказав колишній президент країни.

Протягом 2002-2004 років Льовочкін працював першим помічником Кучми.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня