БЮТ: Коли Янукович повернеться з США, у нього вже буде Конституція Кучми

БЮТ: Коли Янукович повернеться з США, у нього вже буде Конституція КучмиТим часом, народний депутат від БЮТ Сергій Міщенко спрогнозував, що Конституційний суд до кінця цього тижня винесе рішення про те, чи відповідає Основному закону політреформа 2004 року.

“Рішення буде сьогодні-завтра, гарантовано до кінця тижня”, – сказав Міщенко сьогодні в інтерв`ю журналістам.

За його словами, чинна влада встановила для КС чіткі терміни розгляду даного питання і винесення по ньому рішення. “Я думаю, що влада зробить все, аби до моменту повернення Президента України Віктора Януковича зі США прямо йому до трапа піднесли рішення про те, що у нього вже є Конституція Кучми”, – наголосив депутат.

Він також зазначив, що швидше за все рішення КС носитиме формулювання, що виключає будь-які зміни до Конституції України, і країна буде жити за редакцією Основного закону 1996 року. “Конституційний суд зробить все можливе, аби в питанні Конституції не потрібна була участь Верховної Ради і проведення референдуму”, – сказав депутат.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня