Гурвіц піде на вибори мера Одеси від партії Яценюка

Гурвіц піде на вибори мера Одеси від партії ЯценюкаЧинний мер Одеси Едуард Гурвіц має намір балотуватися на посаду мера міста від партії Фронт змін.

“Я віддав перевагу партії Фронт змін. З її лідером Арсенієм Яценюком я знайомий особисто, свого часу він працював і заступником губернатора Одеської області, я високої думки про цю людину, і вважаю для себе можливим балотуватися від цієї політичної сили. Свою програму я викладу на висуненні, звичайно, вона буде збігатися і з програмою Фронту змін “, – наголосив Гурвіц.

У свою чергу Яценюк на брифінгу в Києві підтвердив цю інформацію. “Коли Партія регіонів дізналася про переговори представників демократичних сил щодо підтримки Гурвіца, то послала VIP-агітатора Азарова, який фактично в прямому ефірі почав підтримувати кандидатуру від Партії регіонів Олексія Костусєва, порушуючи чинний закон і норми адміністративної публічної моралі”, – заявив Яценюк.

Кандидат у мери Одеси від Партії регіонів Олексій Костусєв встиг прокоментувати заяву Гурвіца про висунення кандидатом на посаду мера від партії Фронт змін. “Жаба і кролик – це велика сила, коли вони об`єднаються”, – сказав Костусєв.

Як повідомлялося, вчора, 23 вересня, в Одесі відбулася словесна перепалка між Азаровим і Гурвіцем. Прем`єр відчитав мера Одеси за незадовільний стан міських доріг. У відповідь на це Гурвіц заперечив, що місто перебуває в гарному стані.

За матеріалами: УНІАН, Інтерфакс-Україна, Таймер

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня