У Ковелі старі вагони переобладнають у сучасні купе

У Ковелі старі вагони переобладнають у сучасні купеУ Ковельському пасажирському вагонному депо Львівської залізниці без залучення потужностей вагоноремонтних вагонів переобладнують старі вагони польського випуску 80-х років минулого століття в сучасні купейні вагони.

Про це повідомили в прес-центрі Львівської залізниці.

Ковельські залізничники – перші в Україні, хто навчився зі старих непридатних вагонів створювати сучасний потяг в умовах депо.

Це дає можливість заощадити кошти на заводський ремонт і продовжувати життя вагонів як мінімум на 15 років, зазначили в прес-центрі Львівської залізниці.

Капітально-відновлювальний ремонт передбачає повну модернізацію вагона – від заміни металевого каркаса до всієї “начинки” усередині.

У ремонті вагонів використовуються тільки матеріали, техніка та інструменти українського виробництва.

Усю роботу з відродження одного вагона фахівці депо Ковель виконують у середньому за 45 днів, витрачаючи на це в середньому не більше ніж 2,5 млн грн., що, як стверджують фахівці, в п`ять разів дешевше від заводських послуг.

Як повідомлялося, 23 вересня до Києва на Центральний вокзал прибув ретропоїзд. Схожий пасажирський поїзд вперше вирушив з Києва в Бірзулу (зараз Котовськ) у 1870 році.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня