Опитування: 60% українців побоюються фальсифікацій на місцевих виборах

Опитування: 60% українців побоюються фальсифікацій на місцевих виборахБільш ніж половина українських виборців найбільше побоюються на місцевих виборах 31 жовтня фальсифікацій результатів голосування. Про це свідчать підсумки опитування соціологічної групи Рейтинг, повідомляє Deutsche Welle.

Як сказав в інтерв`ю Deutsche Welle голова Комітету виборців України (КВУ) Олександр Черненко, результати опитування підтвердили, що українці не довіряють виборам.

Він зазначив, що майже 60% опитаних очікують спотворення результатів їх волевиявлення. З них 20% очікують значних фальсифікацій.

При цьому, згідно з опитуванням, кількість виборців, які побоюються фальсифікацій результатів голосування, вища на заході і в центрі країни, якщо порівнювати зі сходом і півднем. Цю регіональну відмінність у настроях Черненко пояснив географією прихильників і противників нинішньої влади.

За словами Черненка, дослідження показало, що половина громадян підтримує часткове повернення до мажоритарної системи виборів. Водночас, переважна більшість критично поставилася до висунення кандидатів за партійними списками: “Люди чекають на посади місцевих голів, до місцевих рад – господарників. Тільки 9 відсотків виборців хвилює партійність кандидатів до місцевих рад”, – зазначив голова КВУ.

Разом з тим, як повідомив Черненко, половина опитаних висловила готовність прийти на вибори. З досвіду виборчих кампаній він очікує, що в день голосування явка виборців складе близько шістдесяти відсотків.Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках партнерської угоди з Deutsche Welle.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня