Дніпропетровські даішники випадково затримали розшукуваного у Росії злочинця

Дніпропетровські даішники випадково затримали розшукуваного у Росії злочинцяУ Дніпропетровську співробітники ДАІ за порушення правил дорожнього руху зупинили водія легкового автомобіля. Як виявилося порушник розшукується міліцією Санкт-Петербурга за заподіяння тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, і повинен перебувати під вартою.

Про це сьогодні, 30 вересня, повідомили в ГУМВС України в Дніпропетровській області.

29 вересня на перехресті вул. Орловської та пр-ту Калініна, в Ленінському районі Дніпропетровська, за порушення правил дорожнього руху співробітниками Державтоінспекції був зупинений легковий автомобіль, яким керував молодий чоловік. Під час складання протоколу про правопорушення правоохоронці встановили, що водій розшукується міліцією Санкт-Петербурга (Російська Федерація) за заподіяння тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, і йому обрано запобіжний захід – утримання під вартою.

У даних обставинах співробітниками міліції було прийнято рішення про затримання підозрюваного. Зараз чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового утримання, готуються документи, необхідні для вирішення питання про його екстрадицію до Російської Федерації.

За матеріалами: ИА Новый мост

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня