Литвин, Яценюк і Лавринович сьогодні виступлять на політичних ток-шоу

Литвин, Яценюк і Лавринович сьогодні виступлять на політичних ток-шоуМіністр юстиції України Олександр Лавринович сьогодні виступить в ефірі Інтера, а голова ВР Володимир Литвин і народний депутат Арсеній Яценюк – в ході включення Шустер live з Ялтинського саміту.

Велика політика з Євгеном Кисельовим на Інтері, в якій візьме участь міністр, розпочнеться о 22:00. У ході ток-шоу обговорять скасування політреформи Конституційним судом і відставку мера Москви Юрія Лужкова, зокрема, чи продовжить він свою кар`єру в Севастополі.

Шустер live на ТРК Україна стартує о 20:20. Гостями студії стануть народні депутати Роман Зварич, Петро Симоненко, Володимир Олійник, Олег Зарубінський, Олександра Кужель, Давид Жванія, екс-віце-прем`єр Олександр Турчинов, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, екс-заступник голови Секретаріату президента Марина Ставнійчук.

У дискусії через пряме включення з Ялти також візьмуть участь Литвин і Яценюк, а також депутат Юрій Мірошниченко.

Зазначимо, в новому сезоні Велика політика на Інтері демонструє більш високий рейтинг. Випуск 17 вересня показав ще і позитивну динаміку, однак 24 вересня показники передачі стали знижуватися (рейтинг 3,71%, частка 15,01%, ауд. 18 +, панель Вся Україна), у той час як рейтинг і частка Шустер live зросли ( 2,76%, 10,33%). У великих містах показники політичного проекту ТРК Україна і зовсім впритул наблизилися до інтерівського – 3,45% і 12,09%. 

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня