Влада донецьких «проффессорів»

Поки на Заході обговорюють шляхи подолання рецесії, Україна вже однозначно втягується в депресивний стан. Якщо врахувати до цього ще й людський чинник, тобто абсолютно непрофесійне керування економікою повністю неграмотних людей з радянських вищих партійних шкіл, які своїми висловлювання й діями ганьблять Україну і служать посміховиськом для всієї планети, – то справи, не знаю що там вони собі думають, надзвичайно серйозні.

Так сталося, що в кінці своєї еволюції компартійна система народила цілий клас невігласів, нездатних до будь-якої професійної діяльності, єдиним завданням яких було лише якомога голосніше „пишатися існуючим ладом”. Думка про те, що у 1991 р. вони втратили владу, є абсолютно хибною, так як не народи колишнього СРСР, а саме вони з метою хитромудрої „прихватизації” провели так звану „Пєрєстройку”, але, захопивши усі матеріальні цінності у свої руки, нажершись від живота, накупивши віл і дорогоцінних яхт за кордоном, відправивши туди своїх дітей, далі не знають що з усім цим треба робити і, замість вкладання величезних коштів в розвиток суспільства, сидять на них немовби собаки на сіні. Люди, які виховані в іншому, цивілізованому світі, в цій ситуації, щоб не пригальмовувати розвиток своїх країн, добровільно віддають нагромаджені статки суспільству, але наші повідки, відкинувши Україну у своєму розвитку мало не на сотню років, ніколи, і ми це знаємо, не підуть на подібний крок.

Чим усе це може закінчитися для нинішньої влади, які трагічні події чекають на все наше суспільство через неминучу економічну неспроможність керівної й спрямовуючої верстви, не хочеться й говорити. Адже остання концептуально не знає що робити, і тому робить не те. Додамо ще й той очевидний факт, що наше суспільство наскрізь прогниле в морально-психологічному сенсі, глибоко корумповане згори донизу й навпаки. Український правлячий клас знаходиться в повній залежності від концептуально збанкрутілого “російського шляху” розвитку суспільства, який за допомогою спецслужб, як і в часи Сталіна, намагається придушити усі паростки демократії і встановити тотальний контроль над суспільством. Тому вже не драматичність, а трагічність ситуації – неспростовна.

Я можу запропонувати власне бачення сьогоднішньої ситуації, її причин і шляхів подолання депресії в Україні. Як показують соціально-економічні факти, сьогодення криза вражає ті країни, які володіють обмеженим набором ресурсів власного розвитку, або ж нераціонально, неефективно чи злочинно використовують наявні ресурси.

Беремо три європейські країни, які підпадають хоча б під одне із цих визначень – Грецію, Португалію, Іспанію – і маємо кризу, яка неодмінно переросте в депресію. Україна належить до тих небагатьох країн світу, які, за моїми підрахунками, мають понад 100 різних видів ресурсів соціально-економічного прогресу.

Я не знаю, який би рівень економічного розвитку мала Греція, де живе надзвичайно підприємлива нація, якби вони мали наші запаси залізної, марганцевої, уранової, мідної руди, нафти й газу на шельфі Чорного моря, алмазів на Українському кристалічному щиті, бурштину й топазів, смарагдів, золота й платини, найпотужніші на планеті поклади лікувальних грязей, мінеральних вод, горючих сланців тощо. Але геополітично-божевільна орієнтація нинішньої влади України на Росію, що, на її думку, гарантує їй вічне перебування біля „корита” (Покідьки усіх країн, Єднайтеся!) ніколи не дасть їх використати на повну потужність. Адже всі ці наші багатства без винятку є реальними конкурентами відповідній російській сировині. При тому вся українська сировина, як ресурс економічного розвитку, за моїми підрахунками, від 3 до 10 разів є конкурентоспроможнішою за російську нафту і газ.

Саме через географічний чинник. Тобто – просторову близькість до масового споживача й не екстремальні умови видобування. Для мене очевидно, що нинішня влада, якщо вона хоче вижити, врешті-решт буде вимушена прибрати від влади чисельних дурнів, нездар, непрофесіоналів, некомпетентних людей, яким нині просто рясніють владні кабінети.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня