Адвокат вдови Ґонґадзе оскаржила відмову в порушенні справ проти Кучми і Литвина

Адвокат вдови Ґонґадзе оскаржила відмову в порушенні справ проти Кучми і ЛитвинаАдвокат вдови вбитого журналіста Георгія Ґонґадзе Мирослави Ґонґадзе Валентина Теличенко подала скарги до Печерського райсуду Києва на рішення Генпрокуратури, яким було відмовлено в порушенні кримінальних справ проти колишнього президента Леоніда Кучми та чинного голови Верховної Ради Володимира Литвина через відсутність у їхніх діях складу злочину.

За словами Теличенка, у неї немає сумнівів у тому, що в записах екс-охоронця Кучми Миколи Мельниченка є справжні розмови, які мали місце в кабінеті Президента України, оскільки деякі учасники розмов у свій час “впізнали себе і підтвердили факт, що такі розмови були “.

Водночас, адвокат висловила подив стосовно того, що слідчі ГПУ довіряють свідченням Олексія Пукача, що “він отримав замовлення вбити Ґонґадзе від Кравченка”, але не довіряють його свідченнями, в яких вказується, “що Кравченко нібито погоджував свої дії з тодішнім вищим керівництвом держави “.

Водночас, Теличенко зазначила, що також вона подала подібні скарги на рішення Генпрокуратури щодо екс-голови СБУ Леоніда Деркача, колишнього (нині покійного) заступника Кравченка Едуарда Фере і скаргу щодо дій ГПУ, яким Пукачу скасовано звинувачення за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 (зловживання владою та службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Судове засідання за цими скаргами має відбутися завтра.

Як повідомлялося, 17 вересня слідчий Генпрокуратури у справі про вбивство Ґонґадзе виніс постанову про відмову в порушенні справи проти Кучми і Литвина.

У свою чергу, Литвин заявив, що ніхто не зможе змусити його відчувати себе винним у нібито причетності до вбивства Ґонґадзе.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня