Суддя взяла самовідвід у справі проти Кучми і Литвина через Пукача

Суддя взяла самовідвід у справі проти Кучми і Литвина через ПукачаСуддя Печерського районного суду Лариса Цокол заявила про самовідвід.

Про це в інтерв`ю журналістам 7 жовтня повідомила представник інтересів вдови журналіста Георгія Гонгадзе Мирослави Валентина Теличенко після спілкування з суддею.

Цокол мала в четвер, 7 жовтня, розглядати скарги Теличенко на закриття справ проти екс-президента Леоніда Кучми, голови Верховної Ради України Володимира Литвина, екс-голови СБУ Леоніда Деркача, нині покійного генерала МВС Едуарда Фере і екс-майора держохорони Миколи Мельниченка.

За словами адвоката, суддя мотивувала свій самовідвід тим, що у 2004 році під її головуванням Печерський райсуд скасував постанову Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти екс-керівника Департаменту зовнішнього спостереження Олексія Пукача.

Теличенко наголосила, що обидві скарги (одна про відмову в порушенні кримінальної справи проти Кучми, Литвина, Деркача і Фере, друга – щодо постанови про закриття кримінальної справи стосовно Мельниченка) повернуті голові Печерського суду для визначення судді, який їх розглядатиме.

Як повідомлялося, вчора Теличенко подала скарги до Печерського райсуду Києва на рішення Генпрокуратури, яким було відмовлено в порушенні кримінальних справ проти Кучми і Литвина через відсутність в їхніх діях складу злочину.

У четвер, 7 жовтня, Верховний Суд продовжив до 8 грудня арешт Пукача, звинуваченого у вбивстві Гонгадзе.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня