У Львові відтворять бій між УПА та НКВС

У Львові відтворять бій між УПА та НКВС10 жовтня у Львові до 68-ої річниці створення УПА відбудеться традиційний марш Слави Української Повстанської Армії.

Про це повідомили у Центрі досліджень визвольного руху.

Ініціатором заходу виступило Товариство пошуку жертв війни Пам`ять, за підтримки Центру досліджень визвольного руху, а також магазину зброї та спорядження Штурм.

“Марш розпочнеться о 12:00 за маршрутом від Площі Митної через площу Галицьку по проспекту Свободи до міської Ратуші із зупинкою біля Криївки на Повстанську кашу”, – розповіли в Центрі.

Участь у марші візьмуть учасники національно-визвольних рухів, громадських організацій, члени клубів військово-історичних реконструкцій, одягнених та споряджених у військову форму періоду боротьби.

Крім цього, о 14:30 в парку Горіховий Гай (вул. Володимира Великого, 14, поруч з кінотеатром Сокіл) відбудеться театралізоване дійство Повстанці з минулого – відтворення бою між відділом УПА і підрозділом НКВС.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня