ГПУ скасувала постанову про відмову в порушенні справ проти Кучми і Литвина

ГПУ скасувала постанову про відмову в порушенні справ проти Кучми і ЛитвинаГенеральна прокуратура скасувала постанову про відмову в порушенні кримінальної справи проти голови Верховної Ради Володимира Литвина і другого президента України Леоніда Кучми.

Про це повідомляє інтернет-видання Українська правда з посиланням на джерела.

Відповідна постанова була підписана 4 жовтня 2010 року, пише видання.

Як повідомлялося, 6 жовтня представник інтересів вдови Ґонґадзе Мирослави Валентина Теличенко оскаржила в суді постанови Генеральної прокуратури України про відмову в порушенні кримінальної справи проти екс-президента Леоніда Кучми і голови Верховної Ради Володимира Литвина через відсутність в їхніх діях складу злочину.

За словами Теличенко, одна скарга стосується закриття справи проти Кучми, Литвина, екс-голови СБУ Леоніда Деркача і нині покійного генерала МВС Едуарда Фере. Друга скарга подана на постанову Генпрокуратури про закриття кримінальної справи проти майора державної охорони Миколи Мельниченка.

7 жовтня суддя Печерського районного суду Лариса Цокол, яка повинна була розглядати скарги Теличенко, взяла самовідвід.

Між тим, сам Кучма впевнений, що цього замовника вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе шукати не будуть, а призначать.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня