У Львові провели Марш слави УПА

У Львові провели Марш слави УПАУ Львові в неділю, 10 жовтня, відбувся Марш слави Української повстанської армії.

У ньому взяли участь близько 100 осіб одягнених у форму бійців УПА. Учасники заходу пройшли від Митної площі через Галицьку площу на проспекті Свободи до міської ратуші з зупинкою біля ресторану Криївка на “повстанську кашу”.

Попереду учасників маршу йшов оркестр і на конях їхали двоє вершників з державним і червоно-чорним прапором. До учасників маршу приєдналися близько 200 місцевих мешканців.

Під час маршу його учасники скандували Слава Україні!, Слава Українській повстанській армії!, Слава Степану Бандері!, Слава Євгену Коновальцю!, Слава Роману Шухевичу! і Бандера і Шухевич – наші герої!.

Марш було присвячено 68-й річниці створення УПА. Нагадаємо, традиційно датою створення УПА вважається 14 жовтня. За маршем спостерігали понад 1 тис. місцевих мешканців і туристів, які активно фотографували учасників заходу.

Також глядачі скандували Героям слава! і Смерть ворогам!. За порядком під час проведення маршу стежили близько 30 співробітників міліції. Конфліктів зафіксовано не було. Організаторами виступили Товариство пошуку жертв війни Пам`ять спільно з Центром досліджень визвольного руху.

Нагадаємо, офіційною датою створення УПА вважається 14 жовтня 1942 року.

Як повідомлялося, у четвер, 14 жовтня, у Києві Всеукраїнське об`єднання Свобода проведе марш за визнання Української повстанської армії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня