ДТ: СБУ проводить обшуки в компанії, пов`язаної з Шуфричем

ДТ: СБУ проводить обшуки в компанії, пов`язаної з ШуфричемВ офісі ЗАТ Нафтогазвидобування, яке є одним з лідерів з видобутку природного газу в Україну, з понеділка, 11 жовтня, відбувається обшук і виїмка документів, повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на власні джерела.

Так, за їхніми даними, обшуки і виїмку документів в офісі компанії, який розташований на Подолі в Києві, проводить Служба безпеки на підставі “забезпечення контррозвідувальної діяльності”.

Нагадаємо, що Нафтогазвидобування займається видобутком нафти і газу, володіє вісьмома свердловинами в Україні, серед яких одна з найглибших у Європі серед експериментальних свердловин (6 км.).

Газета нагадує, що в 2002 році частину Нафтогазвидобування придбав народний депутат Нестор Шуфрич, зосередивши в своїх руках понад 50% акцій компанії, проте в 2005 році він продав їх іншим особам.

За даними Дзеркала тижня, Шуфрич пішов на такий крок з метою захисту свого бізнесу від політичних опонентів, при цьому він зберіг за собою 10-річний опціон на викуп акцій.

Згідно з інформацією джерел ДТ, після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича Нестор Шуфрич розпочав процедуру відновлення своїх прав щодо Нафтогазвидобування.

Саме з цим джерела видання пов`язують факт обшуків та виїмки документів в офісі компанії.

Нагадаємо, 10 липня Верховна Рада звільнила Нестора Шуфрича з посади міністра з надзвичайних ситуацій, яку він обіймав з березня 2010 року. Дане рішення парламент прийняв на наступний день після того, як Віктор Янукович видав указ про його призначення на посаду заступника секретаря РНБО.

При цьому Нестор Шуфрич заявив про те, що звільнити крісло міністра його попросив особисто президент України. Дане рішення глави держави пов`язане з розширенням коаліції, для чого й необхідно було “звільнити кілька крісел”, пояснив екс-глава МНС. Однак з того часу пост міністра залишається вакантним.  

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня