В Одесі суд заборонив проводити марш УПА

В Одесі суд заборонив проводити марш УПАУчора, 12 жовтня, Одеський окружний адміністративний суд заборонив Всеукраїнському об`єднанню Свобода проводити 14 жовтня в місті марш УПА.

Як повідомили в Свободі, суд розглянув позов виконавчого комітету одеської міськради і постановив заборонити проведення 14 жовтня будь-яких акцій у центрі міста.

Відповідальний за проведення акцій кандидат у депутати до обласної ради від ВО Свобода Василь Сидорак назвав рішення суду абсурдним і висловив переконання, що воно було написано під диктовку мерії. “Процес нагадував театр. Суддя цікавилася, чому в заявці не зазначено перелік людей, які братимуть участь в акції, питала про релігійні переконання учасників маршу”, – заявив він.

А рішення суду, зазначив Сидорак, виглядає, на його думку, просто смішним. “Суддя Вовченко задовольнила позов виконкому міськради, посилаючись на те, що в цей час в центрі міста буде розташовано агітаційні намети інших партій і громадських організацій, що може призвести до загострення ситуації і масових заворушень”, – зазначив представник ВО Свобода.

Сидорак також процитував частину постанови суду. “Це може спричинити погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації, що є загрозою для місцевого населення, а також туристів, мирний відпочинок яких може бути припинено”. На його думку, з таким формулюванням “завтра взагалі заборонять виходити на вулицю”.

Нагадаємо, у четвер, 14 жовтня, у Києві Всеукраїнське об`єднання Свобода проведе марш за визнання Української повстанської армії. Як повідомили у ВО Свобода, початок маршу УПА заплановано на 16:00 у парку Тараса Шевченка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня