День УПА: Київська влада просить суд заборонити всі акції в центрі міста

День УПА: Київська влада просить суд заборонити всі акції в центрі містаКиївська міська державна адміністрація (КМДА) через суд має намір обмежити проведення масових акцій на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик 14 жовтня 2010 року.

Як йдеться у повідомленні КМДА, 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, в Україні відзначають річницю створення Української повстанської армії (УПА), а також День українського козацтва.

У КМДА надійшли повідомлення від організацій із заявками на проведення 14 жовтня масових акцій у центральній частині міста.

Зокрема, зазначає прес-служба, Комуністична партія України повідомила про намір провести в центральній частині міста заходи “на виконання закону Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.”, а Всеукраїнське об`єднання Свобода – про Марш за визнання УПА.

Також надійшла низка заявок від інших громадських і партійних організацій: громадської ініціативи Миколина сотня, Української народної партії, Слов`янської партії, Української Всесвітньої координаційної ради, Конфедерації праці України та інших.

Заявлена кількість учасників – близько 50 тисяч осіб.

“Майже всі організатори планують провести свої заходи в центральній частині Києва – на вулиці Хрещатик і Майдані Незалежності”, – наголошується в повідомленні КМДА.

Представники київської влади та Головного управління МВС України в столиці зустрілися з організаторами заходів та запропонували їм провести мітинги в різних місцях.

Зокрема, представникам “правих” політичних сил запропоновано провести акції за маршрутом парк ім. Т.Шевченка – вул. Володимирівська – Софійська пл. – Михайлівська пл. А представникам “лівих” сил: Бессарабська площа біля пам`ятника Леніну, наголошується в повідомленні.

Однак, досягти компромісу з ініціаторами масових заходів не вдалося. Тому КМДА звернулася до суду з проханням обмежити проведення масових акцій на Майдані Незалежності та Хрещатику 14 жовтня.

Нагадаємо, у четвер, 14 жовтня, у Києві Всеукраїнське об`єднання Свобода проведе марш за визнання Української повстанської армії. Як повідомили у ВО Свобода, початок маршу УПА заплановано на 16:00 у парку Тараса Шевченка.

Одеський окружний адміністративний суд заборонив Всеукраїнському об`єднанню Свобода проводити 14 жовтня в місті марш УПА.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня