Суд заборонив Свободі проводити у Києві марш за визнання УПА

Суд заборонив Свободі проводити у Києві марш за визнання УПАОкружний адміністративний суд міста Києва заборонив Всеукраїнському об`єднанню Свобода проводити марш за визнання УПА Хрещатиком, на Майдані Незалежності та Європейській площі.

Про це повідомили в прес-службі ВО Свобода. Своє рішення суд виніс 13 жовтня пізно ввечері.

Представник партії у суді, голова Київської міської організації об`єднання Андрій Іллєнко, коментуючи це рішення, заявив: “Рішення суду для нас не стало несподіванкою. Влада і в минулі роки, щоб не допустити проведення маршу УПА на Хрещатику і Майдані, використовувала маріганалів-українофобів з Компартії і ПСПУ, і нібито на їх вимогу забороняла цю святкову патріотичну акцію”.

За його словами, тепер же у владі “відверті українофоби, для яких ненависне все українське – мова, культура, традиції, історія, герої”.

Незважаючи на це, Ільєнко запевнив, що Марш за визнання УПА неодмінно відбудеться. “Запрошую всіх киян і гостей столиці прийти 14 жовтня о 16 годині до пам`ятника Шевченка та віддати данину пам`яті героям Української повстанської армії, всім борцям за волю України”, – сказав Іллєнко.

Нагадаємо, 14 жовтня, в день Пресвятої Богородиці, відзначається річниця створення Української повстанської армії, а також день козацтва.

Раніше Київська міська державна адміністрація (КМДА) звернулася до суду з метою обмежити проведення масових акцій на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик 14 жовтня 2010 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня