Міліція відкинула звинувачення Руху і роз`яснила, де не можна проводити марш УПА

Міліція відкинула звинувачення Руху і роз`яснила, де не можна проводити марш УПАУ столичній міліції розтлумачили рішення Окружного адмінсуду Києва: проведення маршу за визнання УПА заборонено тільки на Майдані Незалежності, Європейській площі та вулиці Хрещатик.

Інформацію Головного управління МВС у Києві підтвердили і в прес-службі Київської міської держадміністрації.

Що стосується заяви Руху про блокування встановлення сцени на Софійській площі, в главку наголосили, що це не відповідає дійсності, оскільки немає заборони на проведення акцій на Михайлівській і Софійській площах.

“Якщо є дозвіл на проведення акцій, міліція не заважає підготовці до заходу”, – сказали агентству в міліції.


При цьому в МВС нагадали, що 14 жовтня протягом дня в центральній частині міста представники різних політичних сил планують проведення масових заходів. Заявки про це до КМДА подали 11 об`єднань. Згідно з поданими заявками, загальна чисельність учасників перевищить 30 тисяч громадян.
Керівництво ГУ МВС України в Києві закликає учасників акцій не порушувати громадський порядок, провести свої заходи мирно, поважаючи погляди один одного, не створюючи перешкод нормальному функціонуванню громадського транспорту та іншим службам міста.

Для охорони громадського порядку під час масових заходів буде залучено достатньо працівників міліції, зазначили в главку.

Тим часом зараз на Бессарабській площі свою акцію проводять представники Комуністичної партії України.

Нагадаємо, Народний Рух України заявив, що правоохоронні органи перешкоджають монтуванню сцени для акції протесту Народного комітету захисту України на підтримку української мови, яка повинна відбутися в Києві на Софійській площі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня