Свобода: Міліція перешкоджає приїзду до Києва учасників маршу за УПА

Свобода: Міліція перешкоджає приїзду до Києва учасників маршу за УПАВсеукраїнське об`єднання Свобода заявляє, що в ніч з 13 на 14 жовтня правоохоронці зупинили учасників маршу за визнання Української Повстанської Армії, які їхали до Києва з інших областей.

Про це сьогодні, 14 жовтня, повідомила прес-служба Свободи.

“В Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернівцях, Полтаві та Олександрії (Кіровоградської області) міліціонери висаджували з автобусів людей, що їхали до Києва, погрожували водіям позбавленням ліцензії на право перевезення, у разі якщо вони будуть їхати до столиці. Таким чином сотні українців не зможуть прибути на традиційне святкування Покрови Пресвятої Богородиці і маршу за визнання УПА у Києві “, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в середу Окружний адміністративний суд Києва заборонив ВО Свобода проводити марш за визнання УПА в четвер на вулиці Хрещатик, Майдані Незалежності та Європейській площі.

Водночас, голова Київської міськорганізації об`єднання Андрій Іллєнко запевнив, що активісти Свободи все ж мають намір провести акцію в четвер біля пам`ятника Т. Шевченка о 16:00.

У міліції поки не коментують цю заяву.

Як повідомлялося, сьогодні, 14 жовтня, ВО Свобода заявила, що Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив Всеукраїнському об`єднанню Свобода проводити марш за визнання УПА по Хрещатику, на Майдані Незалежності та Європейській площі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня