Ющенко привітав ветеранів з річницею створення УПА

Ющенко привітав ветеранів з річницею створення УПАЛідер партії Наша Україна, екс-президент України Віктор Ющенко привітав ветеранів ОУН-УПА з 68-ю річницею створення Української повстанської армії.

“Прийміть мої щирі вітання з нагоди 68-ї річниці створення Української повстанської армії. У буремні роки війни десятки тисяч учасників визвольного руху здійснили героїчний подвиг, відстоюючи незалежність України”, – йдеться в привітанні Ющенка, розміщеному на сайті партії в четвер.

Він зазначив, що воїни УПА з гаслом Свобода або смерть! “йшли в бій, віддавали своє життя в ім`я Батьківщини і світу”.

“Вас не зламали ні довгі роки виснажливої боротьби, ні сталінські репресії. Ми схиляємо голови перед вашою мужністю та силою духу”, – заявив Ющенко.

За його словами, ветерани УПА “завжди залишаються в строю”, є активними учасниками суспільного життя, живим прикладом служіння українській державі для молодого покоління, якому належить утверджувати ідеали свободи, демократії та соборності в Україні.

“Подвиг УПА вже став легендою. Він золотими літерами вписаний в скрижалі історії нашої держави і назавжди залишиться в пам`яті народу”, – підсумував Ющенко.

Нагадаємо, 14 жовтня, в день Пресвятої Богородиці, відзначається річниця створення Української повстанської армії, а також день козацтва.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня