ВО Свобода: Під Києвом затримали автобус з активістами, які прямували на марш УПА

ВО Свобода: Під Києвом затримали автобус з активістами, які прямували на марш УПАУ Всеукраїнському об`єднанні Свобода заявляють про затримання в Київській області автобуса з представниками Кіровоградської обласної організації, які прямували в столицю для участі в марші за визнання УПА. У міліції запевняють, що у водія мікроавтобуса не було документів на перевезення пасажирів.

Як повідомляє прес-служба ВО Свобода, на виїзді з Обухова Київської області у водія мікроавтобуса, який перевозив активістів організації, вилучили документи. У Свободі стверджують, що ці документи були оформлені належним чином.

За інформацією прес-служби, оперативна група міліції доставила учасників акції, які перебували в автобусі, в райвідділ. Більшість з 19 активістів, є кандидатами від Свободи до місцевих рад.

“Вони перебувають зараз в Обухівському відділенні міліції”, – зазначає прес-служба об`єднання.

Між тим, в центрі громадських зв`язків ГУ МВС України в Київській області повідомили, що дійсно біля Обухова співробітники ДАІ зупинили мікроавтобус Volkswagen для перевірки документів та відповідності нормам перевезення пасажирів.

У ЦГЗ нагадали, що після низки резонансних ДТП співробітники ДАІ почали рейд з перевірки автоперевізників, зокрема, законності перевезення пасажирів.

У даному ж випадку, як наголосили в облуправлінні, у водія цього транспортного засобу не було документів на перевезення пасажирів, крім того, мікроавтобус був переобладнаний без відповідного документального оформлення.

В обласному осередку акцентували увагу, що співробітники міліції тільки склали адміністративний протокол у зв`язку з виявленими порушеннями і не затримували ні водія автобуса, ні пасажирів, ні сам транспортний засіб.

Як повідомлялося, вранці Свобода заявила, що в ніч з 13 на 14 жовтня правоохоронці зупинили учасників маршу за визнання Української Повстанської Армії, які їхали до Києва з інших областей.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня