УП: Герман провели операцію без розтину грудної клітки

УП: Герман провели операцію без розтину грудної кліткиЗаступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман перенесла стентування (кардіохірургічну операцію без розтину грудної клітини) після інфаркту.

Про це повідомляє інтернет-видання Українська правда з посиланням на джерела в лікарні Феофанія, в якій перебуває Герман.
За даними джерел, у ніч з 13 на 14 жовтня Герман стало погано. Швидка, яку викликали рідні, відвезла її в клініку Державного управління справами Феофанія. У медустанові їй провели ангіографію – обстеження, яке виявило інфаркт. Тут же Герман було проведено стентування.

“Головне, що врятувало Ганну Миколаївну, – те, що швидку викликали вчасно, і те, що у Феофанії було необхідне обладнання для такої операції”, – зазначив співрозмовник Української правди.

За словами джерел, заступник голови Адміністрації Президента зараз отямилась, вже в найближчі дні їй можна буде вставати. Очікується, що реабілітаційний період займе близько місяця.

Раніше чоловік Герман Сергій Герман повідомив Українській правді, що у дружини був серцевий напад, і оперативного втручання медики не проводили.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня