Тимошенко: Янукович робить те, що не зробили ні Кучма, ні Ющенко – він об`єднує країну

Тимошенко: Янукович робить те, що не зробили ні Кучма, ні Ющенко - він об`єднує країнуЛідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявила, що в разі фальсифікації місцевих виборів по всій Україні можуть початися акції протесту проти влади.

“Якщо ці місцеві вибори не зупинять владу, і вона не почне думати, що створила для людей неможливі умови для життя, то після виборів цю антисоціальну владу просто змете народна хвиля”, – заявила Тимошенко сьогодні на зустрічі з представниками студентських та громадських організацій у Сумах .

Лідер Батьківщини попередила, що хвиля протесту проти дій нинішньої антиукраїнської влади може захопити представників усіх регіонів України. “Янукович робить те, що не зробили ні Кучма, ні Ющенко – він об`єднує країну. Сьогодні і на сході, і на заході люди думають однаково: підприємці Донецька, Луганська, Львова повстають проти аморальної політики влади “, – констатувала вона.

Екс-прем`єр також зазначила, що, зустрічаючись з людьми, відчуває позитивні зміни у настроях громадян щодо опозиції, і тому головним завданням опозиції вона вважає створення “опори для людей, на яку сьогодні людям можна буде спертися”.

“Якщо ці вибори хоча б трішечки не вправлять мізки владі, якщо влада не побачить, що люди її не підтримують і не змінить політику щодо бізнесу, до жінок, яким хочуть продовжити вік виходу на пенсію, працюючим пенсіонерам, яким після виборів запропонують отримувати тільки 50% від обсягу пенсії, то народна хвиля знесе, і цьому не допоможуть паркани Банкової чи Грушевського, за якими вони ховаються від народу “, – наголосила Юлія Тимошенко.

“Ситуація в Україні така, що сьогодні без будь-яких заходів люди можуть повстати. Якщо люди нічого не змінять хоча б на цих місцевих виборах, і вони будуть сфальсифіковані, утримати людей від протесту проти влади буде неможливо “, – запевнила Тимошенко.

Перший заступник голови партії Батьківщина Олександр Турчинов сьогодні також заявив, що влада не зможе зупинити масові протести громадян та акції непокори. “З кожним днем все більше стає громадян, готових брати участь в акціях непокори, акції протесту. Свідченням цього є вчорашня акція підприємців, яких не збирала жодна з політичних партій і які за власним мотивами приїхали під Верховну Раду”, – сказав Турчинов на прес-конференції в Києві.

Він вважає, що судові рішення на зразок заборони Київської обласної організації ВО Батьківщина проводити пікет протесту біля адміністрації Президента не допоможуть владі зупинити ці процеси. Зокрема, Турчинов процитував відповідне рішення суду, згідно з яким обласній організації партії Батьківщина заборонено проводити мирні зібрання не тільки 22 жовтня, коли планувалося провести пікетування, а з 22 жовтня без обмеження часу. “Якщо це не знущання над здоровим глуздом, то що це? Забороняють акцію не 22 жовтня, а з 22 жовтня. І все. І назавжди. Партії Батьківщина заборонять проводити мирні акції. Це рішення українського суду”, – сказав він, уточнивши, що суд заборонив проведення пікету, посилаючись на закон про національну безпеку.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня