У Житомирі Яценюку зірвали мітинг

У Житомирі Яценюку зірвали мітингУ Житомирі здійснено спробу зірвати мітинг за участю лідера Фронту Змін Арсенія Яценюка та кандидата на посаду міського голови від партії Геннадія Зубка.

Під час перевіркимайданчика, де повинен був відбутися мітинг, було виявлено автомобіль, який, заінформацією охорони торгового комплексу, біля якого повинна була відбутисяакція, стояв тут більше доби.

У прес-службіФронту Змін повідомляють, що правоохоронні органи визнали автомобільвибухонебезпечним, тому майданчик оточила міліція і не пускала на мітинг людей.

 Міліція повідомила, що вибухонебезпечнихречовин в автомобілі виявлено не було. Після складання відповідного протоколуавтомобіль за допомогою евакуатора вивезли з майданчика. Тільки після цьоголюдей почали пускати до місця зустрічі з лідерами Фронту Змін.

У повідомленнінаголошується, що “хоча про мітинг органи місцевої влади були повідомленізавчасно, всі ці заходи відбувалися безпосередньо перед початком мітингу”.

Фронт Змінрозцінює ці події як “цілеспрямовану спробу житомирської влади перешкодити вільнимзборам прихильників партії”.

У Фронті Змінвідзначають, що, згідно з даними останніх опитувань громадської думки, кандидатвід Фронту Змін Зубко має другий рейтинг у місті після нинішнього мера ЖитомираВіри Шелудченко.

Нагадаємо, щосьогодні Яценюк попросив Генеральну прокуратуру і Міністерство внутрішніх справрозслідувати факти погроз кандидатам від його партії у депутати місцевих рад тамери, а також факти нападів на них.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня