Вибори мера Донецька: Партія Балоги звинуватила владу в усуненні головного опозиційного кандидата

Вибори мера Донецька: Партія Балоги звинуватила владу в усуненні головного опозиційного кандидатаДонецька обласна організація партії Єдиний центр, лідером якої є екс-голова Секретаріату Президента Віктор Балога, заявила, що причиною затримання кандидата в мери Донецька Андрія Амбросенка є прагнення влади ліквідувати політичних опонентів напередодні виборів.

У своїй заяві облорганізація партії наголосила, що влада зробила ряд заходів з підготовки підстав до арешту Амбросенка, останньою з яких стало його затримання Службою безпеки України в розпал виборчої кампанії, за тиждень до дня виборів до місцевих органів влади.

“Це може стати останнім кроком щодо усунення головного опозиційного кандидата в мери Донецька. Так чинна влада ліквідовує політичних опонентів напередодні виборів! Не в чесній конкурентній боротьбі, а найбільш зухвалим способом – засобами силових структур”, – наголосила облорганізація ЄЦ.

У повідомленні також спростовується пояснення СБУ затримання Амбросенка в рамках кримінальної справи економічного характеру. “Це пояснення непереконливе. По-перше, до компетенції спецслужби, згідно із законодавством, не входить розслідування справ за статтею, яку “прив`язують” до Андрія Амбросенка. По-друге, затримання проведено за тиждень до виборів. По-третє, спецслужба застосувала щодо нашого колеги крайній метод – утримання під вартою – саме для того, щоб ізолювати його, скувати його можливість проводити активну виборчу кампанію на завершальному етапі, за тиждень до дня виборів”, – йдеться в заяві.

Автори заяви зазначили, що про політичні мотиви затримання Амбросенка, зокрема, свідчить час проведення обшуку в партійному офісі донецької облорганізації Єдиного Центру, який був проведений співробітниками СБУ за тиждень до старту місцевих виборів. Крім того, в заяві наголошується, що не були включені кандидатури в члени дільничних виборчих комісій від Амбросенка та донецької міськорганізації Єдиного центру на виборах у Донецьку. Також, за інформацією авторів заяви, був незаконно затриманий і утримувався агітатор Єдиного центру членами Партії регіонів, співробітниками міліції та членами Пролетарської районної виборчої комісії.

“З вуст губернатора Донецької області, одного з лідерів обласної організації Партії регіонів Анатолія Близнюка звучали голослівні звинувачення в крадежі на адресу лідера донецької облорганізації Єдиного центру Андрія Амбросенка”, – повідомила прес-служба ЄЦ.

Із закликом втрутитися в ситуацію облорганізація партії звернулася до Президента Віктора Януковича.

Як повідомлялося, управління СБУ в Донецькій області 22 жовтня затримало Амбросенка за підозрою в причетності до незаконного заволодіння чужими грошовими коштами. Амбросенок також очолює список Єдиного центру на виборах Донецької міської ради.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня