МВС спростувало заяву партії Яценюка про спробу зірвати його мітинг у Житомирі

МВС спростувало заяву партії Яценюка про спробу зірвати його мітинг у ЖитомиріУ міліції спростували заяву партії Фронт Змін про спробу зірвати мітинг за участю лідера партії Арсенія Яценюка в Житомирі.

У заяві прес-служби Управління МВС України в Житомирській області щодо подій у Житомирі, що відбулися 24 жовтня перед мітингом Фронту Змін, зазначається: “Міліція діяла вчора під час забезпечення охорони громадського порядку чітко і відповідно до чинного законодавства”.

Також у документі йдеться: “24 жовтня о 16:30 до Богунського райвідділу міліції УМВС України в Житомирській області надійшло повідомлення про те, що в Житомирі, по вулиці Київській, поблизу місця проведення мітингу, організованого однією з громадських організацій, виявлено автомобіль, який перебував у зоні проведення заходу “.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Богунського райвідділу, до складу якої входили також експерти вибухо-технічного відділу Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Житомирській області. Працівники міліції встановили, що дійсно в безпосередній близькості до місця проведення заходу, визначеного органом місцевого самоврядування, на автостоянці одного з торгових центрів перебував автомобіль Ford Sierra.

“За даними бази даних реєстрації транспортних засобів, автомобіль належить мешканцю Києва. Водночас, діючи відповідно до чинного законодавства та з метою недопущення можливої загрози безпеки учасників зборів, експерти вибухо-технічного відділу ретельно обстежили автомобіль і ніяких небезпечних предметів не виявили. Транспортний засіб з місця проведення заходу було евакуйовано “, – сказано у заяві обласної міліції.

Як з`ясувалося, власник авто, киянин, будівельник, працює в Житомирі вахтовим методом. За словами чоловіка, транспортний засіб він залишив ще напередодні на стоянці поблизу місця своєї роботи, оскільки стоянка добре освітлена в нічний час і перебуває під постійним наглядом.

Також у міліції зазначили: “Час проведення заходу, а саме його початок, відбувся відповідно до певного регламенту. Надалі ніяких порушень громадського порядку під час проведення мітингу не зареєстровано “.

Нагадаємо, вчора, 24 жовтня, прес-служба Фронту Змін заявила, що в Житомирі була зроблена спроба зірвати мітинг за участю лідера партії Арсенія Яценюка та кандидата на посаду міського голови від партії Геннадія Зубка. У повідомленні зазначалося, що під час перевірки майданчика, де повинен був відбутися мітинг, було виявлено автомобіль, який, за інформацією охорони торгового комплексу, стояв тут більше доби. Правоохоронці визнали автомобіль вибухонебезпечним, тому майданчик оточила міліція і не пускала на мітинг людей.

“Хоча про мітинг органи місцевої влади були повідомлені завчасно, всі ці заходи відбувалися безпосередньо перед початком мітингу”, – вказувала прес-служба партії Яценюка. У партії розцінили ці події як “цілеспрямовану спробу житомирської влади перешкодити вільним зборам прихильників партії”.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня