Місцеві вибори: Луценко змирився з програшем опозиції

Місцеві вибори: Луценко змирився з програшем опозиціїЛідер Народної самооборони Юрій Луценко визнав, що місцеві вибори опозиція програє. Він також закликав голосувати проти всіх, якщо немає гідних кандидатів.

“Якщо немає гідних, проголосуйте проти всіх, але не віддайте свій голос. Якщо до Києва піде сигнал, що люди голосують “за”, це буде означати, що ви задоволені владою”, – звернувся до виборців Луценко.

“На цих виборах у нас є два завдання. По-перше, дати сигнали в Київ, що нас не влаштовує політика Партії регіонів і що ми не здалися. І, по-друге, потрібно підтримати ті політичні сили, які не заграють з режимом і відповідально вели себе під час президентських виборів”, – заявив він

За словами Луценка, ці вибори опозиція програє. “Але мажоритарна складова була закладена не дарма. Її вводили завжди, щоб врятувати чинну владу. Але не слід забувати, що пізніше будуть вибори президента… І народ зможе обрати сильного главу держави з величезними повноваженнями для кардинального оновлення країни за грузинським сценарієм”, – додав політик.

Нагадаємо, раніше Луценко заявив, що перший президент України Леонід Кравчук може стати “об`єднавчою фігурою для української опозиції”, проте сам Кравчук відмовився очолювати опозицію.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня