У Луганській області підпалили офіс активіста партії Яценюка

У Луганській області підпалили офіс активіста партії ЯценюкаУ ніч на вівторок у місті Рубіжне (Луганська область) невідомі підпалили офіс члена політради місцевого відділення партії Фронт змін Олександра Рогальова.

Про це сьогодні повідомила Громадянська мережа ОПОРА з посиланням на керівника прес-служби місцевого відділення партії Валерія Гаврилова.

“В офісі, який належить Рогальову, було розбито вікно й закинута пляшка із запальною сумішшю. Після того, як виникла пожежа і спрацювала сигналізація, на місце події прибула пожежна служба. Вогонь загасили. За два дні до інциденту біля входу в офіс були вивішені прапори Фронту змін. Один з прапорів на наступний день був зірваний двома підлітками. А вже через добу в приміщенні виникла пожежа “, – йдеться в повідомленні.

За даними ГМ ОПОРА, причини підпалу встановлюються, “серед версій розглядаються хуліганство і політичне замовлення”.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк попросив Генпрокуратуру та Міністерство внутрішніх справ розслідувати факти погроз кандидатам від його партії у депутати місцевих рад та мери, а також факти нападів на них.

24 жовтня прес-служба Фронту змін заявила, що в Житомирі була зроблена спроба зірвати мітинг Яценюка та кандидата на посаду міського голови від партії Геннадія Зубка. Проте, в міліції цю заяву спростували.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня