Генпрокуратура порушила справу за фактом присвоєння водієві Луценка звання підполковника

Генпрокуратура порушила справу за фактом присвоєння водієві Луценка звання підполковникаГенеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень посадовими особами Міністерства внутрішніх справ під час перебування міністром Юрія Луценка.

Як розповів у середу на брифінгу в Києві заступник міністра внутрішніх справ України Василь Фаринник, кримінальну справу порушено за статтею 364 Кримінального кодексу.

За попередніми даними, водій Луценка протягом двох років отримав звання від капітана до підполковника і велику зарплату. Загальний стаж його роботи – 22 роки – йому був зарахований у міліцейський стаж.

“Без міністра, без посадових осіб кадрової служби цього не можна було зробити”, – наголосив Фаринник.

Він зазначив, що є документ, підписаний конкретними людьми, про прийом цієї людини на роботу після досягнення нею 47-річного віку, в той час, як максимальний вік прийому на роботу – 45 років.

“Лист підписував Юрій Віталійович (Луценко), резолюцію ставив Турчинов (Олександр Турчинов, у той час перший віце-прем`єр)”, – наголосив заступник міністра.

Разом з тим він акцентував увагу на тому, що кримінальна справа “фактова” і ніхто з конкретних осіб за нею поки що не проходить.

Раніше ЗМІ повідомили, що Луценку можуть висунути звинувачення в розкраданні бюджетних коштів у великих розмірах, за що йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня