Фотогалерея: Путін в Україні. Дивний вигляд і відмова від зустрічі з бізнесом

Фотогалерея: Путін в Україні. Дивний вигляд і відмова від зустрічі з бізнесомУ середу, 27 жовтня, в Україну з візитом прибув російський прем’єр-міністр Володимир Путін.

Виглядав він трохи дивно, що відразу помітили українські журналісти. Обличчя Путіна здавалося восковим – чи то грим підібрали неправильно, чи то погано загримували ознаки якоїсь хвороби.

Відразу ж після прильоту він зустрівся на Банковій з Віктором Януковичем. Зустріч тривала понад 1,5 години. Після переговорів з українським Президентом російський прем’єр зустрівся з Миколою Азаровим.

За підсумками зустрічі було підписано 7 російсько-українських угод замість 11 запланованих, зокрема угоди про створення спільного підприємства з виготовлення ядерного палива на території України за російськими технологіями, СП в авіабудівній галузі, спільну підготовку учбового посібника для вчителів історії (документ підписав Дмитро Табачник і його російський колега Андрій Фурсенко).

Втім, найважливіше питання для України – про зміни умов газових контрактів – вирішене не було. Відмовився Путін і від обіду з українськими діловими колами, що формально було аргументовано більшою, ніж було визначено графіком, зустріччю з Президентом.

Репортаж з перебування російського прем’єра в Україні дивіться в новій фотогалереї Новинаря.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня