У листопаді Україна може отримати план щодо безвізового режиму з Євросоюзом

У листопаді Україна може отримати план щодо безвізового режиму з ЄвросоюзомСаміт Європейського Союзу, який відбувається у Брюсселі, може підтримати надання Плану дій щодо скасування віз для України.

Про це йдеться в проекті підсумкової заяви, яку цитує агентство УНІАН. У документі є окремий пункт, присвячений саміту ЄС – Україна, який відбудеться 22 листопада.

Згідно з проектом, лідери країн-членів ЄС планують заявити про те, що саміт з України буде спрямований на посилення переговорів про угоду про асоціацію і про створення зони вільної торгівлі.

При цьому ЄС має намір приділити особливу увагу підтримці реформ в Україні, зокрема, посиленню демократичних цінностей, забезпечення макроекономічної стабільності, поліпшення бізнес-клімату та реформування енергетичного сектору.

“Що стосується візового діалогу, саміт покладе початок повноцінній операційній фазі на основі Плану дій”, – йдеться в проекті підсумкової заяви.

Раніше міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив, що на майбутньому саміті Україна – ЄС у Брюсселі буде прийнято план дій щодо введення безвізового режиму між Україною і країнами Європейського Союзу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня