Глава МВС України закликав учасників виборів до толерантності

Глава МВС України закликав учасників виборів до толерантностіМіністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов закликав учасників виборчої кампанії до толерантного ставлення один до одного і дотримання законодавства, що стане запорукою нормального проведення місцевих виборів.

“Хотів би звернутися до учасників виборчого процесу, щоб вони поводилися толерантно, дотримувалися правил поведінки і норми закону”, – сказав міністр на зустрічі з керівництвом Комітету виборців України 28 жовтня. “Якщо всі учасники виборчого процесу будуть толерантно ставитися один до одного, то, думаю, все буде нормально”, – додав він.

Могильов вкотре звернувся до міжнародних спостерігачів з тим, що міліція готова їх супроводжувати під час перебування в Україні для моніторингу виборчого процесу. Він повідомив, що міліції доведеться задіяти майже весь особовий склад для забезпечення правопорядку під час виборів.

За словами міністра, оскільки в Україні створено більш ніж 30 тисяч виборчих дільниць і біля кожної з них чергуватимуть по двоє міліціонерів, необхідно задіяти вже 60 тисяч правоохоронців. З урахуванням необхідності їхньої присутності напередодні виборів, у день виборів і під час підрахунку голосів, тобто протягом трьох днів, і подобового режиму роботи, це, за словами Могильова, становить вже 180 тисяч міліціонерів.

Також глава МВС нагадав, що в посиленому режимі працюватимуть і ДАІ та оперативна служба міліції. Відповідаючи на питання керівництва КВУ про те, чи зможуть міліціонери проголосувати, міністр сказав, що “на годину-півтора” їх будуть міняти для участі в голосуванні.

Водночас, Могильов запевнив, що місцеве керівництво забезпечить всіх міліціонерів, які нестимуть службу на виборах, харчуванням і теплим одягом. Кожен міліціонер проінформований про алгоритм дій у разі виявлення порушень або звернень до нього щодо порушень і, відповідно, буде виконувати ці вимоги, запевнив міністр.

За його словами, якщо акції в ході виборчого процесу відбуватимуться в рамках закону, то до їх учасників у міліції претензій не буде. “А якщо з порушенням закону, то будемо вживати заходів щодо припинення порушень норм закону”, – наголосив Могильов.

Голова МВС висловив готовність співпрацювати з КВУ під час виборів і запевнив, що на кожне виявлене порушення закону буде належна реакція міліції.

Глава правління КВУ Олександр Черненко в свою чергу зазначив, що керівництво МВС вперше зустрічається з керівництвом КВУ напередодні виборів. Як сказав Черненко, Комітет виборців звертається до правоохоронних органів напередодні проведення виборів з листом реагувати належним чином на всі правопорушення, але цього разу керівництво МВС виявило ініціативу провести зустріч з представниками КВУ, щоб проінформувати про роботу міліції напередодні і під час виборів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарів: 2

  1. Анатолій пише:

    Це однаково, якби удав запрошував кроликів толерантно ставитися до його харчових уподобань…

  2. Бєлорус пише:

    Все вірно, так і має бути

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня