Толстоухов заявив, що землі Київського зоопарку не віддадуть під забудову

Толстоухов заявив, що землі Київського зоопарку не віддадуть під забудовуЗемлі Київського зоопарку не передаватимуть інвесторам під забудову. Про це вчора, 28 жовтня, під час брифінгу повідомив новий директор Київського зоопарку Олексій Толстоухов.

Відповідаючи на питання журналістів, він спростував чутки про те, що нібито частина землі зоопарку відійде певним інвесторам під забудову.

“Поки я буду директором Київського зоопарку – ніяка частина його землі нікуди не відійде”, – наголосив Толстоухов.

Крім того, він повідомив, що в наступному році заплановано провести капітальний ремонт восьми об`єктів і замінити котли в котельні зоопарку.

Оцінюючи стан зоопарку на 15 жовтня, коли його було призначено директором, Толстоухов зазначив, що звіринець перебував не в найкращому стані.

“Зоопарк був не в дуже задовільному стані. За останні 5-6 років капітального ремонту майже не було”, – зауважив він.

Крім того, він заявив, що ветеринари в зоопарку використовували неліцензовані в Україні препарати для наркозу тварин.

“Препарати, які для цього використовуються в Україні, неліцензовані”, – сказав Толстоухов.

При цьому він зазначив, що без таких препаратів неможливо проводити необхідні обстеження диких тварин.

“Тигр – це не сільськогосподарська тварина, до нього не можна спокійно підійти й зробити необхідні аналізи, щоб знати його стан. Для цього необхідно ввести йому наркоз”, – пояснив Толстоухов.

За його словами, щоб ветеринари могли ефективно працювати, необхідно змінювати законодавство.

“Для того, щоб це все привести у відповідність, необхідно готувати нову законодавчу базу для зоопарків в Україні”, – наголосив Толстоухов.

Як повідомлялося, новопризначений директор Київського зоопарку Олексій Толстоухов в своєму інтерв`ю розповів, що підприємство вважає пріоритетним з своєму розвитку відновлення членства в Європейській асоціації зоопарків та акваріумів (EAZA) та у Всесвітній асоціації зоопарків і акваріумів (WAZA).


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня