Опора повідомила про виявлення 6 тисяч зайвих бюлетенів у Луганській області

Опора повідомила про виявлення 6 тисяч зайвих бюлетенів у Луганській областіГромадянська мережа Опора заявляє про виявлення 6 тис. зайвих бюлетенів у друкарні Друкарський дім Мега принт в Алчевську Луганської області.

Про це йдеться в прес-релізі Опори.

Друкарня надрукувала 89 тис. бюлетенів замість 83 тисяч, що були замовлені територіально-виборчої комісією міста Стаханов (Луганська область).

За інформацією Опори, всі бюлетені призначалися для виборів мера Стаханова.

Даний факт виявив член стахановського міського виборчкому, представник партії Фронт змін Володимир Жидков спільно з трьома іншими членами комісії під час візиту на підприємство.

Вони викликали правоохоронні органи і зажадали знищити зайві бюлетені.

У повідомленні наголошується, що власник друкарні Сергій Бондаренко давав суперечливі пояснення, спочатку заявивши, що тервиборчком замовив саме стільки бюлетенів, але при цьому не надавав відповідних документів, а згодом сказав, що друк зайвих бюлетенів – просто помилка.

За словами Опори, власник відмовився спалювати зайві екземпляри.

Бюлетені були утилізовані тільки після того, як приїхали представники правоохоронних органів.

Опора повідомляє, що в даний час власник друкарні захворів і не відповідає на телефонні дзвінки.

Правоохоронні органи розслідують цей випадок. При цьому Жидков побоюється, що в друкарні можуть надрукувати нові додаткові бюлетені.

За його словами, разом з бюлетенями була знищена прес-форма, проте не була знищена спеціальна плівка для виготовлення. Він наголосив, що, маючи таку плівку, бюлетені можна виготовити за 2 години.

О 8:00 в Україні розпочалося голосування на виборах депутатів Верховної Ради Криму, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня