Екзит-пол R&B Group: Мером Тернополя став кандидат від ВО Свобода

Екзит-пол R&B Group: Мером Тернополя став кандидат від ВО СвободаЗгідно з результатами екзит-полу, проведеного компанією R&B Group, переможцем на виборах у Тернополі став кандидат від ВО Свобода Сергій Надал.

Зокрема, Надала підтримали 31% виборців. На другому місці розташувавсячинний мер Роман Заставний, який балотується від партії За Україну (17,5%), атретє місце займає представник Нашої України Василь Лило (12,1%).

Водночас поки невідомо, хто переможе на виборах мера Луганська. Згідно зрезультатами екзит-полу від R&B Group, кандидат від Партії регіонів СергійКравченко набирає 36,6%, а представник Компартії України Спиридон Кілінкаровнабирає 35,2% голосів виборців.

Крім того, згідно з результатами екзит-полу, проведеного компанією R&BGroup, перемогу у Вінниці святкує чинний мер Володимир Гройсман (78%), другемісце займає представник ВО Свобода Антон Байдаченко (11,2%).

Нагадаємо, згідно з результатами екзит-полу, проведеного компанією R&BGroup, переможцем на виборах у Львові став чинний мер Андрій Садовий.

Водночас, згідно з результатами екзит-полу, проведеного Савік ШустерСтудія, Олександр Сін від БЮТ лідирує на виборах мера Запоріжжя.

За матеріалами: Корреспондент.net

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня