Турчинов: Місцеві вибори стали свідченням згортання демократії

Турчинов: Місцеві вибори стали свідченням згортання демократіїПерший заступник голови партії Всеукраїнське об`єднання “Батьківщина” Олександр Турчинов заявив, що його політсила вважає місцеві вибори свідченням згортання демократії.

“Останні вибори є свідченням згортання демократії”, – сказавТурчинов, зазначивши, що якщо українська і світова громадськість зробитьвигляд, що в ході виборів в Україні нічого неординарного не сталося, то цебудуть останні вибори, в яких бере участь опозиція.

Як відомо, вчора, 31 жовтня, з 8:00 до 22:00 в Україні проходилоголосування на виборах депутатів Верховної Ради Криму, місцевих рад тасільських, селищних, міських голів.

Нагадаємо, що, згідно з даними екзит-полу, проведеного компанією GfkУкраїни на замовлення Єдиного центру, в середньому по Україні при голосуванні вобласні ради за пропорційною складовою 36,3% виборців проголосували за Партіюрегіонів, 13,1% – за Батьківщину, 6 , 8% – Фронт Змін.

КПУ отримала в середньому по областях 5,9%, ВО Свобода – 5,1%, СильнаУкраїна – близько 4,3%. Наша Україна отримала 2,3% голосів виборців, Народнапартія – 1,8%, СПУ – 1,7%, Єдиний центр – 1,6%, УДАР – 1,3%. Не підтрималижодної партії – 7,2% . Максимальна похибка – 2,5%

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня