Єфремов: З Тягнибоком треба розібратися

Єфремов: З Тягнибоком треба розібратисяЛідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов назвав «тривожним сигналом» високий рівень підтримки партії Свобода.

Про це він сказав в прямому ефірі у Савіка Шустера.

“Це тривожний сигнал, і з цим треба розібратися. Але, це вже – завдання влади і тих керівників, які потім прийдуть на дані території і будуть працювати на місцях”, – наголосив Єфремов.

При цьому він уточнив, що мав на увазі з`ясування причин того, що сталося. За словами Єфремова, коли народ підтримує “радикалів”, це – тривожний сигнал.

“Коли праві посилилися в Європі, всі європейські лідери об`єдналися і впоралися з цією проблемою”, – додав він.

Нагадаємо, голова Харківської обласної державної адміністрації, регіонал Михайло Добкін упевнений, що партію ВО Свобода треба “вимітати поганою мітлою”.

За даними екзит-полу, проведеного компанією GfK на замовлення партії Єдиний Центр, ВО Свобода на місцевих виборах в цілому по Україні отримало 5,1% голосів виборців.

Всеукраїнське об`єднання Свобода за результатами виборів отримає більшість у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській міських радах, свідчать дані екзит-полу соціологічної групи Рейтинг.

За матеріалами: Lb.ua


Джерело: НОВИНАР

Коментарів: 3

 1. Аліна пише:

  Засцяли ?! 🙂
  З нашого боку – Тягнибок!

 2. Анатолій пише:

  А й дійсно, партія районів дууууже боїться Свободи та Тягнибока. Отже, наше завдання, завдання українців, на наступних виборах до Верховної ради віддати максимум голосів за Свободу та Тягнибока. Інакше цих районних партійних діячів незколупнути.
  Слава Україні!

 3. Она пише:

  Героям слава!)))
  Тягнибок попереду)))

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня