Брат Тягнибока пройшов у Львівську облраду

Брат Тягнибока пройшов у Львівську облрадуРідний брат лідера ВО Свобода Олега Тягнибока Андрій став депутатом Львівської обласної ради.

За попередніми даними, Андрій Тягнибок переміг на виборах у мажоритарному окрузі № 47 (Сколівський район Львівської області).

Крім округу, в якому переміг брат Тягнибока, кандидати від Свобода виграли в 16-ти з 60-ти виборчих округів. Зокрема, у Львові перше місце зайняли Ірина Фаріон і Пилип Пилипенко, який випередив чинного голову Львівської облради Мирослава Сеника.

Крім того, у мажоритарних округах перемогли шість депутатів від Фронту змін, шість – від Партії промисловців і підприємців, п`ять – від Української народної партії, чотири – від Сильної України, три – від Партії регіонів, Народної партії, Народного Руху України і партії Відродження.

У той же час об`єднання За чесні вибори оприлюднило результати паралельного підрахунку голосів на виборах до Львівської обласної ради після опрацювання 53,71% протоколів.

Згідно з цими даними, за пропорційною системою до Львівської облради проходять сім партій, в тому числі: Свобода (30,54%), Фронт змін (10,82%), Партія регіонів (8,89%), Наша Україна (5,16 %), НРУ (4,72%), УДАР (4,59%), Пора (3,88%).

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня