Нардепи від БЮТ і ПР розповіли про шанси Пшонки зайняти посаду генпрокурора

Нардепи від БЮТ і ПР розповіли про шанси Пшонки зайняти посаду генпрокурораДепутат Верховної Ради, заступник голови фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Шкіль заявив, що перший заступник генерального прокурора Віктор Пшонка – досить професійна кандидатура для призначення на посаду генпрокурора.

“У питанні призначення генеральним прокурором не може бути розмови про лояльність або нелояльність. Тут можна підходити з точки зору професіоналізму. Пшонка – людина професійна”, – зазначив Шкіль.

При цьому депутат наголосив, що його фракція поки не обговорювала, чи буде підтримувати призначення Пшонки на відповідну посаду. “Пшонка – не та фігура, проти призначення якої ми будемо протестувати, але голосувати – це справа влади”, – додав він. Також бютівець допустив, що Рада може розглянути питання призначення генпрокурора вже 4-5 листопада.

Перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов також допустив схвалення парламентом кандидатури Віктора Пшонки для призначення на посаду генпрокурора 4 листопада. Регіонал повідомив, що комітет Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності проведе своє засідання в середу і, можливо, розгляне це питання.

“Згідно з процедурою, комітет, може, сьогодні буде розглядати, завтра (4 листопада), можливо, вже в залі будемо розглядати … Як тільки Президент вніс (кандидатуру генпрокурора), то це вже чисто процедурне питання, і в парламенті це питання декількох днів”, – сказав Чечетов. При цьому він висловив упевненість, що кандидатуру Пшонки підтримають близько 300 депутатів: “Я думаю, що не просто підтримають, а там буде близько 300 голосів”.

При цьому перший заступник голови фракції регіоналів не зміг відповісти на питання про подальшу перспективу роботи колишнього генпрокурора Олександра Медведька, але зауважив, що Президент Віктор Янукович знайде для нього гідне місце роботи.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Янукович звільнив Олександра Медведька з посади генерального прокурора України і попросив Верховну Раду призначити новим генпрокурором Віктора Пшонку.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня