Син Богатирьової після відходу з Сильної України зайнявся енергобезпекою

Син Богатирьової після відходу з Сильної України зайнявся енергобезпекоюСин секретаря Ради національної безпеки і оборони України Раїси Богатирьової після відходу з партії Сильна Україна зайнявся власним суспільним проектом, мета якого – створення енергетичної стратегії безпеки України.

Як повідомили в прес-службі Ігоря Богатирьова, зараз дослідження ведуться на стику двох тем: екологія та енергетика. Найближчим часом відбудеться презентація першого етапу проекту: Вступ до Європейської енергетичної спільноти – ключові виклики для України.

Як повідомлялося, на початку жовтня Ігор Богатирьов залишив пост голови Донецької обласної організації Сильна Україна з особистих причин.

“Він дуже багато працював. У його житті склалися обставини особистого характеру, які не дозволили йому продовжувати працювати так само інтенсивно. Просто як порядна людина він опинився перед вибором – торгувати обличчям або ж працювати. Він прийняв складне чоловіче рішення”, – сказав тоді з цього проводу новий голова обласної парторганізації Сильної України Владислав Дрегер.

Нагадаємо, у вересні повідомлялося, що Ігор Богатирьов склав з себе обов`язки лідера ДОО Сильна Україна.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня