ЗМІ: Навколо Луценка та його водія може спалахнути черговий скандал – квартирний

ЗМІ: Навколо Луценка та його водія може спалахнути черговий скандал - квартирнийНавколо екс-глави МВС Юрія Луценка та його водія Леоніда Приступлюка, який за два роки з капітана став підполковником, може спалахнути новий скандал. Цього разу питання виникли щодо отриманої водієм квартири, пише газета Сегодня.

Після того, як Генпрокуратура порушила справу за фактом привласнення водієві звання підполковника, колишні підлеглі Луценка заявили, що їх відсували назад у квартирній черзі, а замість них житло отримували наближені до Луценка люди, зокрема, той же водій.

Полковник запасу Михайло Гуцалюк, який 25 років очікує свого житла і проживає зараз в пожежній частині в Борисполі, повідомив: “У 2006 році я стояв першим у черзі на житло, в 2007 році став 9-м, а в 2009-му – вже 66-м. Зате я дізнався, що Луценко дав квартиру своєму водієві, який не пропрацював на той момент в органах і року …”.

Як зазначає Сегодня, згідно з документами, на які посилається Гуцалюк, Приступлюк проживає в просторій 1-кімнатці елітного будинку по вул. Дмитрівській. Консьєрж цього будинку підтвердила, що Приступлюк живе тут. Сам Луценко запевнив видання, що не має відношення до квартирної черги: “Житло в МВС розподіляє житлово-побутова комісія, я ніколи не був її членом”.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом зловживання владою або службовим становищем службовими особами МВС у період керівництва ним Юрія Луценка, які оформили на роботу в міліцію водія екс-керівника відомства.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня