Грач розкритикував позицію керівництва КПУ

Грач розкритикував позицію керівництва КПУНародний депутат від Компартії Леонід Грач розкритикував позицію керівництва КПУ, яке визнало результати місцевих виборів.

“Яке є право у керівництва партії визнати місцеві вибори? Керівництво Компартії у місцевих виборах не брало участі. У них брали участь місцеві партійні організації”, – сказав він.

“І наше святе право, бачачи те, що відбувалося в Криму, крадіжку 20% голосів, махінації, грубі порушення, – не визнавати результати виборів у Криму. Як після цього може повертатися язик визнати ці вибори дійсними? Так роблять тільки ті, хто хоче сподобатися Януковичу, Клюєву та іншим”, – зауважив політик.

Грач: Як після цього може повертатися язик визнати ці вибори дійсними? Так роблять тільки ті, хто хоче сподобатися Януковичу, Клюєву та іншим

 Лідер кримських комуністів відкинув звинувачення в “штрейкбрехерстві”, висунуті лідером КПУ Петром Симоненком. “Я дам цьому відповідь на пленумі ЦК Компартії України. Дам тепер відповіді на всі питання. У мене тепер багато їх є”, – сказав Грач.

Нагадаємо, раніше 1 листопада депутат Верховної Ради України від фракції Комуністичної партії Леонід Грач звинуватив Партію регіонів в організації фальсифікацій на місцевих виборах у Сімферополі.

Як повідомлялося, згідно з результатами виборів, в парламенті Криму ПР отримала 80 мандатів зі 100.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня