Стосовно Юрія Луценка порушено кримінальну справу

Стосовно   Юрія Луценка порушено кримінальну справу8 листопада стало відомо, що стосовно колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка порушено кримінальну справу за ст. 191 ч.3 КК України (“привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”), пише КоммерсантЪ-Украина в статті Юрія Луценка звинувачують у розтраті.

Юрій Луценко підтвердив цю інформацію Коммерсант-Украина і повідомив, що 5листопада він був викликаний до Генпрокуратури України, де йому булопред`явлено постанову про порушення справи “і повідомили, що зі свідка явідразу стаю обвинуваченим”.

Нагадаємо, що 27 жовтня Генеральна прокуратура України порушила кримінальнусправу за фактом перевищення службових повноважень посадовими особамиМіністерства внутрішніх справ під час перебування міністром Юрія Луценка.

“За версією ГПУ, міністр Луценко, який керував колективом у 300 тис. осіб із щорічним бюджетом відомства у 8 млрд.грн., вступив у змову зі своїм водієм, щоб викрасти з бюджету близько 40 тис.грн. – заявив екс-голова МВС – І тепер, незважаючи на цілковиту абсурдністьпідозр, це стало кримінальною справою № 1 в Україні”.

Якщо суд визнає висунуте звинувачення доведеним, Луценку загрожує покаранняу вигляді позбавлення волі строком від 3 до 8 років.

Цей матеріал опубліковано на Кореспондент.net в рамках партнерсько угоди з газетою Коммерсантъ-Украина

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня