Ъ: З Луценка взяли підписку про невиїзд

Ъ: З Луценка взяли підписку про невиїздСтосовно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка порушено кримінальну справу і з нього взято підписку про невиїзд, пише видання Коммерсантъ-Украина в статті Юрію Луценку знайшли справу.

Кримінальну справу стосовно колишнього глави МВС Юрія Луценка порушено за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від трьох до восьми років.

“Приблизно десять днів тому один з керівників Партії регіонів попередив мене: якщо я не перестану публічно підтримувати БЮТ та її лідера, у мене виникнуть проблеми”, – розповів Луценко.

“І ці проблеми дійсно виникли: в п`ятницю, 5 листопада, мене несподівано викликали до Генпрокуратури щодо пенсії свого водія, яка останнім часом стала об`єктом роботи сотні співробітників правоохоронних органів”, – заявив газеті екс-міністр.

За даними Луценка, справу зараз перекваліфіковано, керівництво ГПУ створило “спеціальну мобільну групу зі слідчих з особливо важливих доручень”, а з нього взято підписку про невиїзд.

Сьогодні, 9 листопада, об 11:00 після допиту в ГПУ Луценко проведе брифінг під стінами Головного слідчого управління ГПУ по вул. Борисоглібській, 18/17 у Подільському районі міста Києва.

Раніше Генпрокуратура порушила кримінальну справу за ст. 364 Кримінального кодексу за фактом зловживання владою або службовим становищем посадовими особами МВС.

Як повідомляв заступник міністра внутрішніх справ Василь Фарінник, порушення стосувалися прийому на роботу і присвоєння звань колишньому особовому водієві Луценка: “Його (водія) було прийнято на роботу в МВС після 47 років, тоді як максимальний вік для цього – 45. Протягом двох років водієві було присвоєно звання від капітана до підполковника, і, крім значної заробітної плати, він періодично отримував додаткові виплати”.Цей матеріал опубліковано на Корреспондент.net у рамках партнерської угоди з газетою Коммерсантъ-Украина.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня