БЮТ: Порушення справи проти Луценка схоже на вдячність Пшонки своєму кумові Януковичу

БЮТ: Порушення справи проти Луценка схоже на вдячність Пшонки своєму кумові ЯнуковичуБлок Юлії Тимошенко і партія Батьківщина заявили про свою підтримку і солідарність з екс-міністром внутрішніх прав, лідером Народної самооборони Юрієм Луценком, і висловили переконання, що “шлях залякування і шантажу, обраний командою Януковича, не зламає його і не змусить змінити свою принципову позицію”.

“Переслідування Луценка позбавлене будь-яких правових підстав, має виключно політичний характер, має всі ознаки цілеспрямованих політичних репресій проти одного з найбільш послідовних опозиціонерів”, – наголошується в заяві, поширеній прес-службою БЮТ.

Автори заяви зазначили, що порушення кримінальної справи проти екс-голови МВС і обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд “дуже схожі на подяку нового генерального прокурора Пшонки своєму кумові Януковичу за призначення на цю посаду”.

“Не далі як у суботу пан Пшонка заявив, що є, в першу чергу, членом команди з виконання всіх тих рішень, які приймає Президент. З перших днів роботи на новій посаді кум Януковича почав втілювати своє кредо в життя”, – наголосили БЮТ і Батьківщина.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня