В Івано-Франківську сталася бійка між бійцями Беркута і прихильниками Свободи на чолі з Тягнибоком

В Івано-Франківську сталася бійка між бійцями Беркута і прихильниками Свободи на чолі з ТягнибокомСьогодні, 9 листопада, біля входу в будівлю Івано-Франківської обласної адміністрації відбулася бійка між співробітниками підрозділу Беркут і прихильниками ВО Свобода на чолі з лідером партії Олегом Тягнибоком.

Сьогодні вранці під стінами облдержадміністрації, у приміщенні якої розташована Івано-Франківська обласна територіальна виборча комісія, почався мітинг проти фальсифікацій на виборах до місцевих органів влади.

На мітингу зібралися кілька сотень прихильників Свободи, а також ВО Батьківщина і партії Наша Україна. Зокрема, Свобода зажадала визнати вибори в Івано-Франківській області недійсними і провести повторні вибори.

Після цього лідер партії Олег Тягнибок закликав “покласти край фальсифікаціям вже і зараз” і запропонував всім учасникам мітингу увійти до будівлі облдержадміністрації. Після цього представники Батьківщини і Нашої України згорнули транспаранти і покинули мітинг.

Проте біля входу в будівлю розташувалися бійці спецпідрозділу Беркут, які зупинили Тягнибока і прихильників Свободи. За даними місцевих ЗМІ, правоохоронці застосували силу щодо двох громадян. Через півгодини на вимогу Тягнибока співробітники Беркута відпустили затриманих.

“Працівники Беркута намагалися не допустити нас, громадян України, в обласний виборчком. Кілька міліціонерів накинулися на мене, ледь не розірвавши мій одяг. І коли кілька наших прихильників кинулися мене захищати, їх миттєво повалили на землю і стали бити”, – заявив Тягнибок.

“При цьому правоохоронці заявляли, що захищають владу. Напевно, вони забули, що їх основним завданням є захист не влади, а нас, українців, громадян цієї держави. Замість цього вони жорстоко побили тих, хто наважився в рамках закону захищати своє право на чесні вибори”, – додав лідер Свободи.

Він також заявив, що не зміг зв`язатися ні з ким із представників влади області. “Всі втекли, як щури, немає ні голови ОДА, ні заступників. Це демонстрація повного свавілля влади, вони демонструють, що їм все дозволено”, – додав Тягнибок.

За матеріалами Правда.if.ua, Фіртка

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня