ПР: Луценко має нести відповідальність за свої вчинки

ПР: Луценко має нести відповідальність за свої вчинкиНародний депутат України від Партії регіонів Владислав Лук`янов переконаний, що екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повинен понести відповідальність за свої вчинки.

Депутат вважає, що принцип “закон один для всіх” має діяти для всіх громадян, зокрема й для екс-міністра.

“До того ж він (Луценко) сам його (згаданий принцип) неодноразово піднімав на щит. На що ж він тепер ображається?” – зазначив парламентарій.

На його думку, спроби опозиції представити порушення справи проти Луценка як політичне переслідування – безперспективні, оскільки політична сила екс-міністра не має підтримки громадян. “Їхні результати (на виборах) завжди наочно показували те, чим насправді є її вождь, а саме – абсолютний нуль. Він ним був і лишається зараз”, – заявив регіонал.

Коментуючи захист екс-глави МВС з боку представників БЮТ, Лук`янов зазначив, що в цьому немає нічого дивного. “Тому що Тимошенко розуміє, що ті дії, які робила вона, теж кваліфікуються Кримінальним кодексом як злочини. Це означає, що рано чи пізно їм може бути дана оцінка компетентними органами. Тому страх за власну шкуру, а аж ніяк не геройство в захисті інших дрібних шахраїв рухає зараз Тимошенко, яка розуміє, що черга може дійти і до неї”, – сказав депутат.

Він також висловив надію, що нове керівництво Генпрокуратури, “нарешті, проведе повне й об`єктивно розслідування” художеств “Луценко, а остаточну крапку поставить суд”.

Нагадаємо, що стосовно екс-міністра порушено кримінальну справу за статтею „привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”.

У свою чергу, Луценко заявляє, що кримінальна справа – це чітка спроба Партії регіонів закрити йому рот.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня