Стартував перший чернівецький канал Інтернет-медіа ВТемі.ком

VTemi.com

8 листопада стартував перший чернівецький канал Інтернет-медіа ВТемі.ком. Уже сьогодні команда ВКурсі.ком створила в Чернівцях веб-проект, актуальний передовим напрямкам розвитку інформаційних технологій XXI ст. Ексклюзивні інтерв’ю з експертами, відомими та цікавими людьми України та регіону; кращі відео-кліпи чернівецьких музичних проектів; детальні викладки з концертів та клубних вечірок; трансляції прес-конференцій і громадських заходів; висвітлення академічних подій і наукових конференцій.

Про проект

ВТемі.ком — перший чернівецький канал Інтернет-медіа. Проект стартував 8 листопада 2010 р., функціонує в міжнародній доменній зоні за короткою адресою vtemi.com і є першим зразком веб-ресурсу подібного класу в регіоні та Україні. Наш проект висвітлює найцікавіші події міста та області у форматі відео-сюжетів, розміщених на серверах ВТемі.ком і доступних для перегляду online у будь-який час. Завдяки координації роботи ВТемі.ком з іншими успішними проектами — інформаційним ресурсом Українці.ком, блоговою мережею ВКурсі.ком та ін. — вже сьогодні наш канал дивляться більше 1000 унікальних користувачів щоденно, і з ростом значення Інтернету ця аудиторія неуникно зростатиме.

При висвітленні подій ми зосереджуємось на найбільш цікавих та резонансних заходах, водночас оминаючи рамки звичних телевізійних форматів, що робить канал ВТемі.ком абсолютно альтернативним джерелом медіа-інформації в регіоні, націленим першочергово на мережеву аудиторію та максимально оптимізованим під її специфіку та запити. Ми переконані і знаємо, що майбутнє за Інтернетом, і тому вже сьогодні створили веб-проект, актуальний передовим напрямкам розвитку інформаційних технологій XXI ст.

Всі відео-матеріали, розміщені на веб-сайті каналу, є продукцією ВТемі.ком, створеною екслюзивно для проекту в професійному циклі зйомки, монтажу, технічної обробки та публікації на ресурсі. Відео-сюжети надаються в режимі постійного online-доступу в широкоекранній пропорції стандарту digital television, з оптимізацією якості цифрового потоку до середньостатистичної швидкості з’єднання українських Інтернет-провайдерів. Для зручності навігації матеріали структуровані за відповідними змістовими рубриками («Політика», «Соціум», «Культура», «Спорт», «Розваги»), окремі сюжети паралельно доступні в розділах проектів («Persona grata», «Кліп-арена» та ін.). Найпопулярніші за кількістю переглядів відео відображаються на всіх сторінках у колонці «Топ-відео».

Серед наших ініціатив — цикл ексклюзивних інтерв’ю «Persona grata» з експертами, відомими та цікавими людьми України та регіону; розважальна сторінка «Кліп-арена» з кращими відео-кліпами чернівецьких музичних проектів; детальні викладки з концертів та клубних вечірок; трансляції прес-конференцій і громадських заходів; висвітлення академічних подій і наукових конференцій. Одночасно канал ВТемі.ком відкритий до співпраці з авторами цікавих та якісних відео-матеріалів: за погодженням із правовласниками на ресурсі розміщуються художні відео та музичні кліпи, що за якістю і тематикою відповідають проекту.

Всі відео-матеріали проекту ВТемі.ком є об’єктом інтелектуальної власності і захищені законом про авторське право. Розміщення відео-сюжетів ВТемі.ком на інших ресурсах Інтернету дозволене у формі вставки відкритого коду відео з посиланням на першоджерело. Ми вітаємо інтеракцію і зберігаємо відкритість до пропозицій та співпраці.

Зробимо наш Інтернет кращим!

vtemi-logo-440x200

З повагою,
Редакція ВТемі.ком

Aдреса для зв’язку:
info@vtemi.com

N.B. Підписатись на новини ВТемі.ком можна також, долучившись до офіційної групи каналу в соціальній мережі «В Контакте»:

http://vkontakte.ru/club21334822

та офіційного блогу на ВКурсі.ком:

http://vtemi.vkursi.com/

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня