Генпрокуратура допитала Турчинова у справі Луценка

Генпрокуратура допитала Турчинова у справі ЛуценкаПерший заступник голови партії Батьківщина Олександр Турчинов заявив, що слідчий Головного слідчого управління (ГСУ) Генеральної прокуратури України допитував його як свідка у справі за обвинуваченням екс-глави МВС Юрія Луценка в розкраданні коштів.

“Я півдня провів у Генеральній прокуратурі України, відповідаючи на запитання щодо моєї візи на листі Міністерства внутрішніх справ щодо якогось співробітника міліції”, – сказав Турчинов журналістам на виході з Генпрокуратури.

Він наголосив, що його допитували як свідка у даній справі, і не відкидає, що будуть і інші виклики на допит. Перший заступник голови Батьківщини запевнив, що готовий приходити до слідчого, оскільки “відповідає за всі свої дії”.

Як відомо, Генпрокуратура інкримінує екс-главі МВС Юрію Луценку привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Йдеться про нарахування зайвих 40 тисяч гривень пенсії водієві екс-міністра. Луценко перебуває на підписці про невиїзд.

Як повідомлялося, сьогодні Турчинова викликали на допит в ГСУ Генпрокуратури. Перед допитом він заявив, що не знає в якій справі його викликали, і зазначив, що вбачає в цьому політичне підґрунтя.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня