Тягнибок розповів Корреспонденту, чому БЮТ пов`язує Свободу з Партією регіонів

Тягнибок розповів Корреспонденту, чому БЮТ пов`язує Свободу з Партією регіонівЛідер ВО Свобода Олег Тягнибок в інтерв`ю журналу Корреспондент розповів про те, чому партія Юлії Тимошенко пов`язує його з Партією регіонів.

Корреспондент назвав ВО Свобода одним з відкриттів на місцевих виборах. У деяких областях Свобода взяла близько третини голосів. У цілому Тягнибок став п`ятим за рейтингом політиком України, витіснивши з першої п`ятірки ще недавно вкрай перспективного Сергія Тігіпка.

На думку видання, багато хто переконаний, що Свобода була секретною зброєю влади, за допомогою якої вона вибивала Батьківщину із західних областей.

“Я вам поясню, чому така думка нав`язується суспільству. Коли хтось програє, треба знайти винного. Ніхто не хоче визнавати, що програв через погану кадрову роботу, “тушки”, бездіяльність при владі. А так дуже зручно, ми програли, бо є Свобода”, – заявив Тягнибок.

Корреспондент парирував, що Тягнибок не сходив з екранів політичних ток-шоу. “Перед виборами всі були. Так, мене запрошували, по-іншому не могли. Адже ми п`ята партія за рейтингом”, – зазначив лідер Свободи.

“Знаєте, чому мене ще часто запрошують? Бо моя поява забезпечує програмі високий рейтинг. Правда, на жаль, значна частина дискусії виглядає наступним чином: я, а навпаки Наташа Вітренко. Нас цькують, і виникає ситуація ножиців. Вона, звичайно ж, кричить, а я починаю реагувати, і в підсумку всі думають: і та ідіотка, і той. Якщо ж я не реагую, мене на вулиці зустрічають наші прихильники і кажуть: “Тебе ображали, Україну ображали. Ти чого мовчав?”. І знову виходить дурна ситуація”, – зауважив Тягнибок.

Раніше лідер Батьківщини Юлія Тимошенко заявляла, що Тягнибок – той тип опозиції, про яку мріє Віктор Янукович, оскільки, на її думку, його радикальна риторика не знайде розуміння у мешканців всіх регіонів країни.

Інтерв`ю з Олегом Тягнибоком в повному обсязі читайте в № 43 видання Корреспондент від 12 листопада 2010 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня